Терново

Церковная утварь от производителя

0,00 грн.

Заказ, опт
+38(067)-352-77-75
+38(067)-352-77-79

Воскресіння Христове

22 апреля 2016 г. 5:22

Воскресіння Христове недаремно називають в народі Великоднем, оскільки слова «свято» чи навіть «найбільше свято» для нього занадто мало. Великдень має набагато більше значення, ніж будь-яке інше свято чи навіть найвизначніша подія у світовій історії. А це тому, що в цей день усе людство, а значить і кожен із нас, отримує надію на порятунок, адже Христос Воскрес. Так, у цей день сталося Воскресіння Христове – відбувся перехід від землі до неба і від смерті до вічного життя. Тому його називають також Пасхою, бо це слово й означає «перехід», і відзначають у християнському світі, як найголовніший день в році.

Воскресіння Христове, Пасха, Великдень – найзнаменніше і церковне, і сімейне свято. Храми прибрані та прикрашені найкращими церковними виробами та начинням, оселі – чепурні і світлі, на столах традиційні високі паски, писанки, крашанки та інші традиційні страви, а довкола панує піднесений настрій, притаманний лише цьому особливому дню.

Напередодні Великодня компанія «Терново» щиро вітає усіх з цим величним святом. Нехай Воскресіння Христове наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, подарує щастя та добро! 

Компанія «Терново» працює для Вас з 1991 року. За цей час – вже понад чверть століття – Ви, наші клієнти, є для нас тим стимулом, заради якого хочеться працювати та розвиватись. За ці роки ми виросли у солідну фірму, для якої найважливішими критеріями у роботі є якість та порядність. Ми постійно втілюємо у виробництво найсучасніші технології, завжди йдемо назустріч клієнту, виконуючи усі його побажання, взяли на себе безкоштовну доставку нашої продукції. Ми прагнемо догодити нашому покупцю, тому завжди готові до конструктивної співпраці та реалізації Ваших ідей і пропозицій, а більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті ternovo.com.ua


Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


blog comments powered by Disqus

Наверх ▲