Терново

Церковне начиння від виробника

0,00 грн.

Замовлення, гурт
+38(067)-352-77-75
+38(067)-352-77-79

Виробник церковного начиння підприємство Терново працює з 1991 року. І на ринку виробництва церковного начиння займає своє вагоме місце. Наша майстерня  займається виготовленням церковного начиння  та предметів храмного оздоблення. Церковне начиння ми продаємо гуртом і вроздріб у нашому магазині.  За бажанням клієнтів ми відправляємо наші церковні вироби територією Ураїни.

Ми змогли налагодити виробництво підсвічників, кадил, аналоїв, хрестів, відер та чаш, лампад, світильників, БРА та інших церковних виробів. При цьому ми використовуємо лише персональний підхід до проектування та виготовлення всіх виробів. Мы виробляємо вироби як з каталога так і за індивідульними замовленнями. У нас ви можете купити церковні підсвічники.

В більшості церков та храмів вже багато років пристуня наша продукція. Застосовуючи гнучку цінову політику, ми  здійснюємо вагому допомогу існуючим та новозведеним храмам, церквам та монастирям. При виготовленні виробів ми підходимо з повагою до будь-яких побажань замовника. Це стосується форм, матеріалів, доводки, фінішної обробки, покриття лаком та золотом.

Наші інженери постійно відслідковують новинки в техологіях та матеріалах, винаходи та раціоналізаторство в галузі металообробки та покриття. Головне наше правило - це якість продукції, її довговічність та неповторність.

Головна наша ціль  - донести до віруючих красу та багатство нашої продукції, при мінімально-можливих необхідних витратах. Прикрасити духовну частину нашого повсякденного життя - ось одне з наших головних завдань. Наша компанія готова гнучко  підлагоджуватися під побажання замовника. Це стосується форм, матеріалів та типів покриття.

Церковная утварь

Наверх ▲