Терново

Церковне начиння від виробника

0,00 грн.

Замовлення, гурт
+38(067)-352-77-75
+38(067)-352-77-79

Виробник церковного начиння підприємство "Терново" працює з 1991 року. І на ринку виробництва церковного начиння займає своє вагоме місце. Наша майстерня  займається виготовленням церковного начиння  та предметів храмного оздоблення. Церковне начиння ми продаємо гуртом і вроздріб у нашому магазині.  За бажанням клієнтів ми відправляємо наші церковні вироби територією України.

Ми змогли налагодити виробництво підсвічників, кадил, аналоїв, хрестів, баків та чаш водосвятних, купелів, лампад, світильників, та інших церковних виробів. При цьому ми використовуємо лише персональний підхід до проектування та виготовлення всіх виробів. Мы виробляємо вироби як з каталога так і за індивідуальними замовленнями. У нас ви можете купити церковні підсвічники.

В більшості церков та храмів вже багато років присутня наша продукція. Застосовуючи гнучку цінову політику, ми  здійснюємо вагому допомогу існуючим та новозведеним храмам, церквам та монастирям. При виготовленні виробів ми підходимо з повагою до будь-яких побажань замовника. 

Наші інженери постійно відслідковують новинки в технологіях та матеріалах, винаходи та раціоналізаторство в галузі металообробки та покриття. Головне наше правило - це якість продукції, її довговічність та неповторність.

Головна наша ціль  - донести до віруючих красу та багатство нашої продукції, при мінімально-можливих необхідних витратах. Прикрасити духовну частину нашого повсякденного життя - ось одне з наших головних завдань. Наша компанія готова гнучко підлаштовуватися під побажання замовника. Це стосується форм, матеріалів та типів покриття.


Наш Telegram канал
Наш YouTube канал

Наверх ▲